Tajniki kobiecej urody

usta

Aby zawsze imponować swoim nienagannym wyglądem lub – bardziej nawet – urokiem osobistym i roztaczanym przez siebie czarem, należy mieć swoje własne sekrety, które pozwalają nam utrzymać ciało w dobrej kondycji. Co można mieć na myśli, mówiąc w tym kontekście o „kobiecych sekretach”? Jak się okazuje – bardzo wiele rzeczy.Czytaj dalej 15.04.2014. 09:42

Dbanie o urodę w okresie wiosennym

Nie ma piękniejszego uczucia niż możliwość zrzucenia grubego płaszcza i odstawienia topornych śniegowców do szafy właśnie wtedy, gdy przez okno padają promienie słońca, a termometr pokazuje kilkanaście stopni. Właśnie w tym czasie powinno się zrobić wiosenne porządki zarówno z ubraniami jak i ze swoim ciałem. O ile do ubrań wystarczy dobry sklep to ciało potrzebuje zbilansowanej diety, odpowiednich posiłków i ćwiczeń by przejść w tryb wiosenny. Kupno lżejszych, nowych i koniecznie kolorowych ubrań powinno być pierwszym etapem.

Czytaj dalej 02.04.2014. 13:27

Tłuszcz to zło

Wiele osób pomimo korzystania z diet odchudzających czy realizowania regularnych ćwiczeń fizycznych nie jest w stanie pozbyć się nadmiaru tkanki tłuszczowej. W wielu przypadkach może to dotyczyć niewielkiego nadmiaru tkanki tłuszczowej w miejscach, gdzie ćwiczenia fizyczne mogą nie zapewnić możliwości łatwego pozbycia się tkanki tłuszczowej. W takiej sytuacji odsysanie tłuszczu może być jedynym rozwiązaniem pozwalającym na szybkie oraz efektywne usuwanie tkanki tłuszczowej.

Czytaj dalej 13.04.2013. 14:13

Free Blog Themes and Templates